.

.

Палм дрво Камуфлажа дрвена музичка кутија со форма на срцева форма на музички кутии гроздобер дрвена кутија за подарок

Палм дрво Камуфлажа дрвена музичка кутија со форма на срцева форма на музички кутии гроздобер дрвена кутија за подарок

DEN 415.84
Залиха
Достапно за нарачка

Дрво Висококвалитетно дрво, убаво извајана и чиста мелодија. Нашата музичка кутија е механизам за часовници, само затегнете ја и олабавете ја пролетта за да свирите класична музика. Дрвена музичка кутија во форма на срце, светло и компактен, може да се постави во дланката, торбата, спалната соба, бирото, канцеларијата, итн. Нашите музички кутии имаат повеќе класични песни, а заради огромниот обем на пратка, патеките се испорачуваат случајно. Музичката кутија во форма на срце е совршена како подарок за брачен другар, пријатели, роднини итн. Висококвалитетно дрво, убаво извајана и чиста мелодија. Нашата музичка кутија е механизам за часовници, само затегнете ја и олабавете ја пролетта за да свирите класична музика. Дрвена музичка кутија во форма на срце, светло и компактен, може да се постави во дланката, торбата, спалната соба, бирото, канцеларијата, итн. Нашите музички кутии имаат повеќе класични песни, а заради огромниот обем на пратка, патеките се испорачуваат случајно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат