.

.

Адаптер MARG 12V 350MA 1A AC/DC за CCTV SPY камера за напојување кабел кабел ПС wallиден полнач Домашен влез: 100-240 VAC 50/60Hz светски напон за употреба на напон PSU

Адаптер MARG 12V 350MA 1A AC/DC за CCTV SPY камера за напојување кабел кабел ПС wallиден полнач Домашен влез: 100-240 VAC 50/60Hz светски напон

DEN 1076.80
Залиха
Достапно за нарачка

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. MARG 12 V 350 MA 1 A AC / DC адаптер за CCTV Spy Camera за напојување кабел кабел ПС wallиден полнач Домашен полнач : 100 - 240 VAC 50 / 60 Hz светски напон за употреба мрежа PSU. Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. MARG 12 V 350 MA 1 A AC / DC адаптер за CCTV Spy Camera за напојување кабел кабел ПС wallиден полнач Домашен полнач : 100 - 240 VAC 50 / 60 Hz светски напон за употреба мрежа PSU.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат