.

.

Fitdom Extra Grarge Take Tagh Tagn. Најдобро за фудбалска топка, спортови на вода, крпа од плажа, брзини за пливање. Прилагодлива лента за рамо направено за да одговара на возраснит

Fitdom Extra Grarge Take Tagh Tagn. Најдобро за фудбалска топка, спортови на вода, крпа од плажа, брзини за пливање. Прилагодлива лента за

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Jumbo големина Екстра голема торба за мрежи - измерена на 40x30 инчи Има тим Jerseyерси, вежба топки, дури и Scuba водни спортски опрема и алишта. Тоа е една гигантска атлетска торба што некогаш ќе ви треба за сите ваши спортски и отворени настани. Тешка и екстра тешка - изградена од најлон од комерцијално одделение, тој е издржлив и разноврсен од океанот до полето. Целиот носител е отпорен на вода што не носи дополнителна тежина на вода кога е влажна. Неговото мрежи не е само флексибилно што ги држи сите големини на опрема, туку може да издржи и абење и солза од влечење на земја. Pocketеб отпорен на вода и нечистотија - Зошто да носите дополнителна торба за вашите мобилни телефони, свирче или стоперка? Само оставете ги во џебот од 13x10 инчи. Конструирана од премиум најлон употреба во ранец за кампување, што гарантира дека вашите лични предмети се заштитени од неочекувани елементи. Прилагодливо отворање на лента за носење и безбедно влечење - од тренери до играчи, возрасни до млади, прилагодливата лента за носење им овозможува на сите да го користат со леснотија. Дополнителното густо отворање на влечење не само што го олеснува пристапот до вашата опрема, туку и обезбедува безбедно и тесно затворање. Тренерите одобрени и тестирани на терен - ние сме страсни со нашиот производ и дизајнираме торба со средби со вистински живот. Ние поминуваме години работејќи со тренери, спортисти и loversубители на отворено за да ја дизајнираме една торба што навистина се залага за вашето барање. Jumbo големина Екстра голема торба за мрежи - измерена на 40x30 инчи. Има тим Jerseyерси, вежба топки, дури и Scuba водни спортски опрема и алишта. Тоа е една гигантска атлетска торба што некогаш ќе ви треба за сите ваши спортски и отворени настани. Тешка и екстра тешка - изградена од најлон од комерцијално одделение, тој е издржлив и разноврсен од океанот до полето. Целиот носител е отпорен на вода што не носи дополнителна тежина на вода кога е влажна. Неговото мрежи не е само флексибилно што ги држи сите големини на опрема, туку може да издржи и абење и солза од влечење на земја. Pocketеб отпорен на вода и нечистотија - Зошто да носите дополнителна торба за вашите мобилни телефони, свирче или стоперка? Само оставете ги во џебот од 13x10 инчи. Конструирана од премиум најлон употреба во ранец за кампување, што гарантира дека вашите лични предмети се заштитени од неочекувани елементи. Прилагодливо отворање на лента за носење и безбедно влечење - од тренери до играчи, возрасни до млади, прилагодливата лента за носење им овозможува на сите да го користат со леснотија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат