.

.

2 пара амортизери за амортизери на RC CAR Shock , CNC метал, прилагодлив агол на висина за аксијален SCX10 90046 D90 D110 1:10 RC Crawler Car Car Car

2 пара амортизери за амортизери на RC CAR Shock , CNC метал, прилагодлив агол на висина за аксијален SCX10 90046 D90 D110 1:10 RC Crawler Car

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

【Функција】 Висината на автомобилот и аголот на суспензијата може да се прилагоди, што е погодно за различни услови на патот Може да постигне подигање и спуштање на висината на шасијата и центарот на гравитација на шасијата за да се спречи превртување и подобрување на пасивноста. 【Добар материјал】 ЦПУ метал, метал со јачина на затегнување, отпорен на гребење. Лесен за инсталирање и издржлив. 【Вклучете】 2 пара од 4 парчиња RC амортизери, должина 5см/1,9in. 【Апликација】 Погодна за аксијални SCX10 90046 D90 D110 RC Crawler Car. 【Белешка】 Ако имате какви било прашања во врска со производите, ве молиме контактирајте не! Ние ќе одговориме за 24 часа. Направено од висококвалитетен CNC метал, метал со висока јачина на затегнување, отпорен на гребење. Лесен за инсталирање и издржлив. Корисно е да се прилагоди аголот и висината на амортизерот, кој може да ја достигне висината на шасијата и центарот на гравитација на шасијата, што може да спречи превртување и подобрување на спецификацијата на пасивноста : Материјал : ЦПУ метална тежина : 20g Количина : 4 PCS Боја : Должина на титаниум : 51мм Погоден за 1/10 RC следени возила вклучуваат : 4 PCS (2pair) X CNC метална заграда за амортизери за RC CAR.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат