.

.

Лабава вклопена летна чипка за зачувување на резервоарот за жени за жени, скријте ги врвовите на стомакот, без ракави кошули што треба да ги носат со хеланки

Лабава вклопена летна чипка за зачувување на резервоарот за жени за жени, скријте ги врвовите на стомакот, без ракави кошули што треба

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : полиестер Повлечете го затворањето. Материјал за миење на машината : 60% полиестер, 40% спандекс. Лесна, дише и мека ткаенина. Карактеристики : Врвот на резервоарот за чипка, лабава врвови без ракави, врвови на резервоарот за застој, врвови со цврста боја. Повод : Овој врв на резервоарот за зачувување на чипка се совршени за секојдневно носење, излегување, датира, забава, работа, училиште, јога, празник, патување. Услуга : Без разлика дали е тоа пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте го тимот за услуги LCEPCY, ние ќе го решиме за вас. Материјал : полиестер. Повлечете го затворањето. Материјал за миење на машината : 60% полиестер, 40% спандекс. Лесна, дише и мека ткаенина. Карактеристики : Врвот на резервоарот за чипка, лабава врвови без ракави, врвови на резервоарот за застој, врвови со цврста боја. Повод : Овој врв на резервоарот за зачувување на чипка се совршени за секојдневно носење, излегување, датира, забава, работа, училиште, јога, празник, патување. Услуга : Без разлика дали е тоа пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте го тимот за услуги LCEPCY, ние ќе го решиме за вас. Добредојдовте во продавницата LCEPCY (◕ᴗ◕✿) Посакувам пријатно искуство за купување во LCEPCY LCEPCY е посветено на обезбедување на висококвалитетна облека и додатоци. Без разлика дали е тоа пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте го тимот за услуги LCEPCY, ние ќе го решиме за вас. Табела со големина (1inch = 2,54 см) : Ве молиме, дозволете 0,5-2инч да се разликува поради рачното мерење, благодарам! Прашање со големина : П : Јас нормално носам средна големина и малку се грижам за szie, која големина треба да ја нарачам? A : Ние сме азиска големина, работиме помали од нас со големина, така што ќе ви предложам да изберете една или две големина поголема од вообичаената големина, ќе биде порелаксирано и поудобно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат