.

.

Bonan Mountain Gear Unisex Superlite Performance 5-панел капа

Bonan Mountain Gear Unisex Superlite Performance 5-панел капа

DEN 368.00
Залиха
Достапно за нарачка

Затворање на клипот ✅ Надвор за сите сезони-Оваа лесна капа од 5 панели е конструирана да настапи на отворено, за време на вашите дела и обични дневни патувања. Врвот со врвен квалитет го прикажува логото на нашата компанија и нашата loveубов кон отворено. ✅ Прилагодливо затворање на задниот клип - Прилагодете го затворањето на задниот клип на прилагодено вклопување за да ја сместите секоја вашата авантура. Во клипот се одликува со тока која ви овозможува да ја преврти вашата ранец или опрема на отворено додека истражувате. ✅ Заштита од Сонцето - Рамната сметка ги штити вашето лице и очи од штетни УВ зраци и сјајни за време на активности. Вложување надвор и истражете го светот додека ја одржувате главата топла и заштитна со оваа висококвалитетна капа на BMG Gear 5-панел. Направени со најдобрите материјали, можете да ги скалите планините, храбрите реки и патеките за пешачење. Совршено за секоја авантура на отворено.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат