.

.

IdeaWorks Gorilla, флексибилна жица за свиткување, врски со кабел за електроника, виси и организација, 8 “, мулти

IdeaWorks Gorilla, флексибилна жица за свиткување, врски со кабел за електроника, виси и организација, 8 “, мулти

DEN 204.16
Залиха
Достапно за нарачка

Повторно употреба : Долгите цврсти врски на Горила со жица што може да се свиткаат може да се користат за секоја работа Држејќи тежина : Нека горилата врски го прават вашето тешко кревање, затоа што секоја вратоврска може да има до 200 килограми. Лесна употреба : Слично на жицата што може да се свиткува, врските со горилата едноставно можат да се завиткаат и да се пресврт за лесна употреба. Мулти-употреба Флексибилни врски : Наменети за внатрешна и надворешна употреба, користете ги врските со специјализирани кабел за електроника, предмети што треба да бидат обесени или предмети што треба да бидат врзани и организирани. Оштетување Спречување на флексибилни врски : Организаторот на кабелот што го врти Горила врски има мек капак без 'рѓа дизајнирана за да спречи оштетување на висечки предмети. Повторно употреба : Долгите цврсти врски на Горила со жица што може да се свиткаат може да се користат за секоја работа. Држејќи тежина : Нека горилата врски го прават вашето тешко кревање, затоа што секоја вратоврска може да има до 200 килограми. Лесна употреба : Слично на жицата што може да се свиткува, врските со горилата едноставно можат да се завиткаат и да се пресврт за лесна употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат