.

.

Брзото брзо полнење MicroUSB кабел работи компатибилен со вашиот Samsung SM-N915p е овозможува брза брзина на полнење!

Брзото брзо полнење MicroUSB кабел работи компатибилен со вашиот Samsung SM-N915p е овозможува брза брзина на полнење!

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

✅ Професионално дизајниран да е компатибилен со вашиот кабел Samsung SM-N915 P користи технологија за брза и брза полнење! Подготвени кабли кои не работат или кршат, овој флексибилен кабел со големо влијание ABS е издржлив и наплаќа брзо компатибилен со вашата леснотија на умот. Поставете го вашиот век на траење на батеријата и време на полнење со користење на автоматски систем за дигитално полнење на овој кабел. - Немојте да го чувате, чувајте го, лесно патување со додека сè уште имате заштитени тешки и најдобри запечатени цевки. ✅*Купете сега - најновата верзија сега е достапна!*. Cable Брзото полнење со брзо полнење Micro USB Кабел работи компатибилен со вашиот Samsung SM-N915 P е 5 FT 1,5 M Овозможува брза брзина на полнење со нови 2,0 кабел за податоци со двојни чипови на податоци за 5 A/5000 брзина на моќност лесно! Specifications : ● Кратко, преносно, нема да се најде на патот. Одлично за патување или додавање станици за полнење и работни станици. ● Кабел поддржува работа за USB Брзо полнење 2.0 и брзо полнење со микроусБ 2.0, што ја максимизира постојната USB функционалност со обезбедување на повеќе уреди за компатибилна моќност. Патување и складирање. ● Овој кабел 3 FT/1 METER е повисок квалитет од оригиналниот стандард, со што пристапот до излезот е помалку гломазен и незгоден.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат