.

.

Декоративно вграден креветче за креветчиња, опремени тропски микрофибер свиленкаста мека дете за душеци, 28 x 52, забавен мајмун портрет печатење бебешки лист, за ста

Декоративно вграден креветче за креветчиња, опремени тропски микрофибер свиленкаста мека дете за душеци, 28 x 52, забавен мајмун

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Поставете стандардна машина за креветчиња што се перат на нежен циклус Свиркајте се суво на тивок оган или суво на линијата. Избегнувајте директно загревање. Брв брчки, не е потребно пеглање. Поставете стандардна машина за креветчиња што се перат на нежен циклус. Свиркајте се суво на тивок оган или суво на линијата. Избегнувајте директно загревање. Брв брчки, не е потребно пеглање. Украсете ги креветите за бебиња со малку талент. Опремените чаршафи што ги нудиме имаат исклучителен квалитет. Меката ткаенина ви овозможува да имате убав и удобен и добар ноќен сон во ноќите. Бидејќи има еластични квалитети, тој не се оддалечува ноќе. Исто така, обезбедува свежо чувство во текот на целата ноќ. Отпечатоците на постелнината се исклучителни, така што боите се живописни, а дизајните се беспрекорни. Нема штетни материи за вас бебе или вашите миленици. Ние сме еко-пријателска компанија и предметите што ги произведуваме се исто така. Листовите со еластични квалитети се лесни за употреба и без проблеми. Ако сакате брз и луксузен акцент на вашиот кревет за бебиња, ова е производ за вас. Сликите со висока резолуција донесуваат 3Д како реално искуство во вашиот живот. Боите нема да избледат благодарение на новите методи за дигитално печатење. Не е премногу тенко или премногу густо. Додава вистинска вредност и длабочина на вашиот декор. Совршено за секоја расадник, вградениот лист за креветчиња помага да се создаде врвно пријатно место за вашето бебе да спие здраво.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат