.

.

Stancemagic 3D-печатач за печатач, PLA, 1,75 mm, црно-бел пакет, 1 кг по лажичка, многу точна +/- 0,05 мм

Stancemagic 3D-печатач за печатач, PLA, 1,75 mm, црно-бел пакет, 1 кг по лажичка, многу точна +/- 0,05 мм

DEN 1177.60
Залиха
Достапно за нарачка

[Високо издржливо] извлечено од прочистено високо сјајно жито од пченка, отпечатоци од нишки од стансемагична плата се не-кршливи, богати со ригидност, а не се склони кон гребнатини; за да можете да заштедите пари со употреба на помалку материјал [Висока адхезија] Добрата лепење во кревет го минимизира искривувањето и пукање. Ви помага да успеете со сите ваши 3Д отпечатоци. [Многу силна] адхезија со висок слој дава силни 3Д отпечатоци кои се не-кршливи, високо цврсти, со многу мазни завршувања. [Многу точни] Напредни компјутеризирани ласери постојано го следат производството на филаменти за да обезбедат заобленост и димензионална точност во рамките на 0,05мм; Помалку шанси за заглавување, помалку оштетување на вашиот печатач. Вакуумски пакет : Секоја боја пристигнува спакувани во индивидуални торби запечатени со вакуум. [Високо издржливо] извлечено од прочистено високо сјајно жито од пченка, отпечатоци од нишки од стансемагична плата се не-кршливи, богати со ригидност, а не се склони кон гребнатини; за да можете да заштедите пари со употреба на помалку материјал. [Висока адхезија] Добрата лепење во кревет го минимизира искривувањето и пукање. Ви помага да успеете со сите ваши 3Д отпечатоци. [Многу силна] адхезија со висок слој дава силни 3Д отпечатоци кои се не-кршливи, високо цврсти, со многу мазни завршувања. [Многу точни] Напредни компјутеризирани ласери постојано го следат производството на филаменти за да обезбедат заобленост и димензионална точност во рамките на 0,05мм; Помалку шанси за заглавување, помалку оштетување на вашиот печатач.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат