.

.

Cuttlebug Provo Craft плус втиснување папки, гроздобер колаж

Cuttlebug Provo Craft плус втиснување папки, гроздобер колаж

DEN 191.20
Залиха
Достапно за нарачка

Донесете го секој проект во живот со додавање на текстура и стил Вклучува една папка со втиснување од 5 на 7-инчи. Пакетот содржи гроздобер колаж. Наменет за системот за сечење на умирање Cuttlebug (не е вклучен). Папките Cuttlebug Plus ќе ги намалат и ќе ги вметнат вашите дизајни, и ако ја олупите задната надворешна пластика, имате матрица каде што можете да ги мастите и вашите умирања. Донесете го секој проект во живот со додавање на текстура и стил. Вклучува една папка со втиснување од 5 на 7-инчи. Пакетот содржи гроздобер колаж. Наменет за системот за сечење на умирање Cuttlebug (не е вклучен). Папките Cuttlebug Plus ќе ги намалат и ќе ги вметнат вашите дизајни, и ако ја олупите задната надворешна пластика, имате матрица каде што можете да ги мастите и вашите умирања. Донесете го секој проект во живот со додавање на текстура и стил со папки со вриење на папки. Овие пригодни папки се дизајнирани за системот за сечење на умирање Cuttlebug (не е вклучен).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат