.

.

2xu машки 1/2 компресија x трчање кратко

2xu машки 1/2 компресија x трчање кратко

DEN 1279.20
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Затворање на патент. Страничен поштенски џеб. Разноврсна, исечена нозе, која не само што е мала тежина, туку нуди внатрешна кратка компресија со должина од 1/2 за стабилизирање на мускулите за превенција на повреди. Совршено за трчање, сепак подеднакво погодно за кросовер во салата и други обични барања. Деничка оценета со пареа ткаенина за влага за да го задржи носителот сув.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат