.

.

Странец серија тема фотографија за позадини деца бебе момчиња роденденска фотографија позадина 7x5ft за момче странец роденденски украси украси за торта табела бан?

Странец серија тема фотографија за позадини деца бебе момчиња роденденска фотографија позадина 7x5ft за момче странец роденденски украси

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 7ft (ширина) x 5ft (висина) /21 метар (широк) x 1,5 метар (високо), многу е лесен за употреба, можете да висат насекаде. Материјал : висококвалитетна мека ткаенина/полиестерска позадина е добар материјал. Доволно е густо и не е премногу тежок за да се дружи со лента. Употреба : Оваа ткаенина во позадина може да се користи како туш за бебиња, туш за бебиња, семејно собирање, забава и роденденска забава, тематска забава, декорација, позадина, завеса, чаршав, украс за домови, итн.Ако е потребно, ве молиме пеглајте го со низок темперамент за лесно отстранување на брчката. Ако ви треба крпа во позадина или прилагодување за различни прилики, ве молиме слободно контактирајте ме. Големина : 7ft (ширина) x 5ft (висина) /2.1 метар (широк) x 1,5 метар (високо), многу е лесен за употреба, можете да висат насекаде. Материјал : висококвалитетна мека ткаенина/полиестерска позадина е добар материјал. Доволно е густо и не е премногу тежок за да се дружи со лента. Употреба : Оваа ткаенина во позадина може да се користи како туш за бебиња, туш за бебиња, семејно собирање, забава и роденденска забава, тематска забава, декорација, позадина, завеса, чаршав, украс за домови, итн.Ако е потребно, ве молиме пеглајте го со низок темперамент за лесно отстранување на брчката. Ако ви треба крпа во позадина или прилагодување за различни прилики, ве молиме слободно контактирајте ме. Материјал за детали за производот : мека ткаенина/боја на полиестер : Бојата на предметот како прикажана слика.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат