.

.

Алатка за ножеви со прецизно хоби за хоби A2Z со резервни лопати #15C за телефонски таблети за поправка на дронови, DIY сечење резба на скулптури, правење модел на скулпт

Алатка за ножеви со прецизно хоби за хоби A2Z со резервни лопати 15C за телефонски таблети за поправка на дронови, DIY сечење резба на

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

✅ Материјали за квалитет на премиум : Направени од врвни материјали за квалитет, ветувајќи издржливост, долг животен век и својства на корозија Безбедни, ефикасни и удобни, ова се мултифункционални алатки кои можат да се користат во широк спектар на индустрии. ✅ Кутија од 100 лопати : Сечилата на скалпел од јаглерод челик се индивидуално завиткани во вакуум запечатени торбички за фолија за стерилитет. Сечилата за еднократна употреба на скалпел се стерилизираат со гама зрачење. Оваа економична кутија за 100 парчиња е одлично купување за дизајнери, креативни хобисти, графички уметници, производители на модели и многу повеќе. ✅ Рачка на скалпел од не'рѓосувачки челик : Рачката на скалпел има скала за дипломирање која е гравирана со мерења од 0-6 см и вредност на поделба од 1мм, што додава дополнителни точки на практичност и обезбедува точност на точката. Grooved рачката со зафат против лизгање дава прецизна контрола за детални намалувања и сложени форми. Рачка на скалпел бр 3 што се користи со широк спектар на јаглероден челик или сечила од не'рѓосувачки челик. ✅ Отстранување на сечилото : Отстранувачот на сечилото овозможува безбедно отстранување на сечилото од рачката на скалпелот и може да се користи за сите стандардни форми на сечилото. Погодно за рачки на скалпел бр 3 и бр. Кога ќе се притисне, отстранувачот ќе го крене сечилото од рачката и ќе го задржи безбеден. ✅ Широки апликации : Подеднакво лесна за работа за професионална и лична употреба. Разновидна и издржлива алатка идеална за широк спектар на апликации, вклучувајќи здравје и здравје, механичко и технолошко сервисирање, убавина и нега на кожата, лаборатории, сечење на растенија, моделирање на глина, правење модели на дрво, занаетчиски уметности, итн. ✅ Купете со доверба : A2 Z Scilab нуди избор на лопати за еднократна употреба и рачки за еднократно скалирање дизајнирани со спецификации за максимална ефикасност, сите по пристапни цени. Производите се тестираат и избрани за да се обезбедат перформансите што ги очекувате, за секојдневна ниска цена. Резултатот е висококвалитетна ставка поддржана од нашата посветеност на вашето задоволство. ✅ Материјали за квалитет на премиум : Направени од врвни материјали за квалитет, ветувајќи издржливост, долг животен век и својства на корозија. Безбедни, ефикасни и удобни, ова се мултифункционални алатки кои можат да се користат во широк спектар на индустрии. ✅ Кутија од 100 лопати : Сечилата на скалпел од јаглерод челик се индивидуално завиткани во вакуум запечатени торбички за фолија за стерилитет. Сечилата за еднократна употреба на скалпел се стерилизираат со гама зрачење. Оваа економична кутија за 100 парчиња е одлично купување за дизајнери, креативни хобисти, графички уметници, производители на модели и многу повеќе. ✅ Рачка на скалпел од не'рѓосувачки челик : Рачката на скалпел има скала за дипломирање која е гравирана со мерења од 0-6 см и вредност на поделба од 1мм, што додава дополнителни точки на практичност и обезбедува точност на точката. Grooved рачката со зафат против лизгање дава прецизна контрола за детални намалувања и сложени форми. Рачка на скалпел бр 3 што се користи со широк спектар на јаглероден челик или сечила од не'рѓосувачки челик. ✅ Отстранување на сечилото : Отстранувачот на сечилото овозможува безбедно отстранување на сечилото од рачката на скалпелот и може да се користи за сите стандардни форми на сечилото.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат