.

.

Влочки на сопирачките за велосипеди на абаодам Органски полу-метални влошки за сопирачките со растојание за системот за сопирачки на дискот мазно и помоќно сопира

Влочки на сопирачките за велосипеди на абаодам Органски полу-метални влошки за сопирачките со растојание за системот за сопирачки на дискот мазно

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нежните и моќни сопирачки, помалку груби бучава Повеќе заштита на роторот со груба мешавина од смола на челична плоча за поддршка. Мора да има ставка за изградба на планински велосипед, поправка или надградба на вашиот стар велосипед. Совршен дел за замена за сопирачки за велосипеди. Полу метално соединение за долгорочни перформанси. Добра дисипација на топлина, совршена прилагодливост. Нежните и моќни сопирачки, помалку груби бучава. Повеќе заштита на роторот со груба мешавина од смола на челична плоча за поддршка. Мора да има ставка за изградба на планински велосипед, поправка или надградба на вашиот стар велосипед. Совршен дел за замена за сопирачки за велосипеди. Полу метално соединение за долгорочни перформанси. Добра дисипација на топлина, совршена прилагодливост. Опис Оваа ставка е произведена со врвен материјал за траен и употреба. Совршен дел за замена за сопирачки за велосипеди. Полу-металното соединение го прави одличен за долгорочни перформанси.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат