.

.

Клипови за визир на Хауфим Сон

Клипови за визир на Хауфим Сон

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал со висок квалитет : клипот за визир е направен од ISO овластен производител Конструиран од висококвалитетен зацврстен челик со црн анодизиран финиш, тој е посилен и потрајни од алуминиум на пазарот и ќе трае подолго.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат