.

.

Торнадо 4 Фосбол мажи контра балансирана ролна игла

Торнадо 4 Фосбол мажи контра балансирана ролна игла

DEN 803.20
Залиха
Достапно за нарачка

2 жолти + 2 црни противтежани играчи Ширина на нозете : 7/8 "Дијаметар на дупката : 5/8". Димензии на плеерот : 1,3 "d x 1. OEM Tornado Делови за замена. : 1,3 "d x 1,25" w x 4. Делови за замена на OEM Tornado. Инсталирајте ги игличките вклучени. 4 играчи на ОЕМ и пролетни иглички за прилог.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат