.

.

Lnysotx жаби дуксер џипер од патент уста за жени тинејџери

Lnysotx жаби дуксер џипер од патент уста за жени тинејџери

DEN 257.44
Залиха
Достапно за нарачка

Висококвалитетна ткаенина Достапна 6 големина, совршено одговара. Аспиратор за уста. Долг ракав со шепи на жаби. Џеб од кангур на предната страна. 100% полиестер - рацете на жабата се наоѓаат во ракавите, треба да ги испаднат!. Ве молиме, kindубезно вметнете ја големината на етикетата, тоа е нашата внатрешна референтна лична карта. Изберете ја вашата вообичаена големина, нашата големина е ние со големина. Повлечете го затворањето. Вистинска плус големина- Во споредба со другите, нашата худи со жаби е многу поголема во големина. Тоа е вистинска преголема џемпер со жаби со патент уста. Носејќи ги нашите дуксери, ќе бидете симпатична жаба. Карактеристики- Аспиратор за уста од жаба со слатки очи на жаби, долг ракав со шепи на жаби, повлечете го затворањето, лабаво вклопување. Двојно шевове на игла во ракави и долни полите за дополнителна издржливост. Големиот џеб од предната страна е удобен за да ги чувате телефоните, паричниците, клучевите, итн. Единствен дизајн- нашата качулка од жаби е специјално дизајнирана на аспираторот и ракавот. Аспираторот е отворен и затворен со патент. Носејќи го аспираторот и ќе го затворите патентот, ќе изгледате како симпатична жаба. Шепите на жабата се зашиени на ракавите. Оваа мода и симпатична качулка од жаби е дизајнирана од имагинација и создавање. Повреме- нашата качулка од жаби може да биде совршено погодна за училиште, слободно време, канцеларија, дневно носење. Лесно е да се спари со фармерки, хеланки, панталони и здолништа. Забелешка- Ние сме единствениот сопственик на правата на сликите. Користењето или уредувањето на нашите слики е повреда на авторските права и ќе биде пријавено. 100% полиестер - рацете на жабата се наоѓаат во ракавите, треба да ги испаднат!. Ве молиме, kindубезно вметнете ја големината на етикетата, тоа е нашата внатрешна референтна лична карта. Изберете ја вашата вообичаена големина, нашата големина е ние со големина. Повлечете го затворањето. Вистинска плус големина- Во споредба со другите, нашата худи со жаби е многу поголема во големина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат