.

.

Ампео машка графичка маица со кратки ракави за теретани за вежбање со кратки ракави

Ампео машка графичка маица со кратки ракави за теретани за вежбање со кратки ракави

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Материјална карактеристика : мазна, мека, супер еластична, пријателска за кожата, без смалување кога се мие. Печатени новини : Овие маички за мажи се дизајнирани со новини печатени со поздрави-мастило, многу кул графички маички за мажи, ве прават извонредни во толпата. Суво вклопување : Ова суво вклопување маици за мажи ја фаќаат влагата, дише слободно за ладна удобност. Стил на маица : екипаж, краток ракав. И атлетски вклопување и случајно вклопување : оваа машка маица е лесна и опремена без да биде тесна, погодна за атлетски, трчање, тренингот, кошарка, фудбал, салата, јога, тренинг, фитнес и кој било друг спорт, а неговиот моден принт го прават како Каузални машки маици за секојдневен живот. Ткаенината на оваа обична маица е мазна и мека, обезбедува анти-брчки и не пикате, што го прави повеќе пријателски за кожата и удобно. Еластичноста на машката маица е добра, и не е ограничена на спортот. Може да се примени за секојдневниот живот и разни спортски прилики.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат