.

.

Адидас nmd_r1 чевли машки, црна, големина 10,5

Адидас nmd_r1 чевли машки, црна, големина 10,5

DEN 2079.84
Залиха
Достапно за нарачка

Гума ѓон Зголемете ја средната должина. Затворање на чипка. Зголемете ја средната должина. Затворање на чипка. Поставете ги вашите глетки на неоткриени улици и далечни дестинации. Ние ги направивме чевлите Adidas NMD_R1 за да ви помогнеме да талкате. Тие се засноваат на чевли од нашето минато и сегашност, што значи дека тие се целосно спакувани со удобност. Зголемете го амортизирањето и мекото плетено горно обединете се за да можете лесно да останете на нозе цел ден (или цела ноќ). Приклучоците за средна долга го враќаат изгледот на пар во 80 -тите години.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат