.

.

Bilison 3PC Toddler Бебе момче облека Краток ракав Хавајска карирана кошула + елек + шорцеви за летни облеки поставени

Bilison 3PC Toddler Бебе момче облека Краток ракав Хавајска карирана кошула + елек + шорцеви за летни облеки поставени

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Мешавина од памук Нема затворање на затворање. Мешавина од памук : Избраните супериорни материјали носат подобро искуство со носење. Мека, безбедна и безопасна за кожата на вашето бебе. Опција со повеќе големини - 2/3/4/5/6 години сет за облека за бебиња 3 парчиња. Дизајн : карирана кошула или хавајска кошула + елек + шорцеви. Вклучи пакет : кошула*1+ елек*1+ шорцеви*1. Боја : Зелена големина : 2/3 T промоциите можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат