.

.

Lccck рачно разнесена стаклена скулптура, медуза аквариум апстрактна уметност стакло за домашни украси на декоративни книги, модерна декор на простории и канцеларис

Lccck рачно разнесена стаклена скулптура, медуза аквариум апстрактна уметност стакло за домашни украси на декоративни книги, модерна декор на простории

DEN 735.84
Залиха
Достапно за нарачка

【Стаклена уметничка скулптура】 Зачудувачки бранови вртливите стаклени стакленички статуи, светли бои и креативен дизајн му даваат на скулптурата романтична уметничка атмосфера Индивидуалните форми и живописни бои се толку привлечни што се користат за украси за внатрешни работи и се меѓу најпопуларните современи стаклени уметнички дела. 【Тежина на разнесена стаклена хартија】 Прекрасна форма на капка на вода стакло фигурини за хартија се рачно изработени од занаетчии. Поради процесот на производство на рака, бојата, формата и големината ќе имаат мала промена, но нема да влијаат на изгледот (не заборавајте да обрнете внимание, не купувајте ако имате предвид) Големина на скулптурата : 9,0 "H * 3. 【Фанки домашен декор】 Бран -вртливата форма Апстрактна стаклена уметност статуа Тоа е една од најпопуларните современи луксузни украси. Со своите светли бои, кога сончевата светлина ја погодува од различни агли, стаклена фигура издвојува уникатна уметничка боја што го носи вашиот стил на ентериер на друг Ниво. Создадете свој романтичен моден простор. 【Импресивни подароци】 Ако барате начин да додадете малку боја во вашиот ентериер, нашиот декор со разнесена стакло во форма на бранови е одлично решение. Овој модерен стаклен уметнички декор е совршен големина погоден за каква било декорација на теми, без разлика дали ја украсувате вашата дневна соба, спална соба, трпезарија, трпезариска маса, мантил, влез и повеќе; убава скулптура со стакло во форма на вода што ќе ги разубави вашите пријатели. 【Услуга по продажбата】 Will Will Will Will Will Will Will Will Will ќе Обезбедете им на секој клиент најдобри производи и услуги. Вашето задоволство е нашата цел и мотивација. Ние се стремиме кон 100% задоволство на клиентите. Ако не сте задоволни со колекционерските стаклени скулптури. Ние нудиме 30-дневна/безусловна услуга за размена или поврат, овозможувајќи ви да доживеете третман на ниво на А.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат