.

.

140W USB-C адаптер за напојување, Mac Book Pro Charger преклопен PD3.1 PPS Брз GAN Wallиден полнач компатибилен со MacBook Pro 16 14 Air 13 Retina M1 / ​​M2 2023 2022 2021 2020 LAPTOP, вклучен 6,8ft C-C кабел

140W USB-C адаптер за напојување, Mac Book Pro Charger преклопен PD3.1 PPS Брз GAN Wallиден полнач компатибилен со MacBook Pro

DEN 671.84
Залиха
Достапно за нарачка

【Супер брз полнач】 Полначот за Mac Book 140 W CACBook може целосно да ги наполни повеќето лаптопи за околу 1 час и 20 минути Може да наплати повеќето телефони од 0% до 80% за само 30 минути. Погоден за USB C 29 W, 30 W, 61 W, 67 W, 87 W, 96 W, 100 W PD модели. 【Широка компатибилност】 Компатибилен со Mac Book Pro 16, 15, 14, 13 инчи, нов Mac Book Air 13 Inch 2022/2021/2020/2019/2018 Retina M1/M2 лаптоп, i Pad Pro 12.9, 11 "2020/2018 и i Pad Air 10.9 "(2020) и сите USB-C порта уреди, лаптопи и паметни телефони. Енергијата за полнење автоматски се препознава и се претвора. 【Интелигентен клип】 Силна моќ за поддршка на чип „М“ серија : ПД 3.1 ви обезбедува поголема ефикасност на полнење од PD 3.0 за да го исполнат капацитетот за обработка на голема брзина на M1, M1 Pro, M1 Max, M2 чип, изберете Jeunesse PD 3.1 Charger Ако вашиот Mac Book користете чип серија „М“. 【Гаранција】 : Нашите AC адаптери се 100% компатибилност со оригиналите. Во согласност со CE/FCC/ROHS/UL овластен стандард. Сопствените нови Jeunesse 140 W USB-C Mac Book Series Chargers претрпеа професионална техничка инспекција пред пратката. PLS бидете сигурни да го купат !!!. 【Последователно без продажба】 Ние секогаш сме посветени на обезбедување квалитетни производи по непобедливи цени. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите и ние ќе ви се вратиме во рок од 24 часа!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат