.

.

GT графички симпатични гуштери сет од 4 - винил налепница водоотпорен деклас

GT графички симпатични гуштери сет од 4 - винил налепница водоотпорен деклас

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 4 "Вкупна површина од сите 4 Американски производ. Одлично за телефони, автомобили, лаптопи, I-плочи, шкафчиња, кутии со алатки, итн!. Налепница за винил со целосна боја. Издржлива 5 -годишна гаранција за квалитет на живот на отворено. Се однесува на секоја сува чиста површина. Едноставна апликација за кора и стап.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат