.

.

Jizyo мали девојчиња чипка памук танц дното шорцеви со високи половини затегнати балетски танцат гимнастички шорцеви активни облеки

Jizyo мали девојчиња чипка памук танц дното шорцеви со високи половини затегнати балетски танцат гимнастички шорцеви активни облеки

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

90% чипка, 10% полиестер Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, супер мазна површина на чувство на допир. Шорцевите се одликуваат со добар еластичен лента за половината, едноставен дизајн на цврста боја, стил на чипка, украсени цветни везови. Совршено за совпаѓање со врвот на танцување, ве натера да изгледате помодерно и посебно кога танцувате на сцената. Табела со големина значи возрасни опсези за момчиња и девојчиња, но тие се само за општо водство, ладно миење на рацете и висат суво. Погодно за секоја пригода, на пример, сценска изведба, носење танц, секојдневно носење, играње, забава, носење на отворено и така натаму. Сет вклучува : 1 парчиња шорцеви Состојба : Ново без материјал за означување : 90% чипка, 10% полиестерска ознака бр .- | - Препорачана големина - | половината |- Должина на 100-120 - | 2-6 години - | - 17.8 ''/44-68cm - | - 9.1 ''/23cm 130-140 - | - 7-10 години - | - 18.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат