.

.

Motorcraft - екранот ASY, сива, 11,9 x 11,8 x 4,8 инчи

Motorcraft - екранот ASY, сива, 11,9 x 11,8 x 4,8 инчи

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Димензија на пакетот : 8 Земја на потекло : Кина. Модел Број : FT -187. Тежина на пакет на артикли : 1,6 фунти. Премиум делови за замена на задниот дел за возилата Форд и Линколн, тестирани за да обезбедат перформанси и доверлива веродостојност. Вклучен труд и нема комерцијални исклучоци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат