.

.

Хантер x Хантер Гон Фигурална банка

Хантер x Хантер Гон Фигурална банка

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Забавен дизајн со Гон од Хантерхнтер! Банка за фигурални пари. Увезени од Кина. Направено од ПВЦ. Висина од 12 инчи. Забавен дизајн со Гон од Хантерхнтер!. Банка за фигурални пари. Увезени од Кина. Направено од ПВЦ. Висина од 12 инчи. Симпатичен, шарен и забавен дизајн кој го прикажува Гон од Хантерхнтер.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат