.

.

Еден сет на празник од 2 6 -инчни бели извајани смола фигурини - фигури на полици за зајаци за дома - слатко животно пролет и велигденска таблета за декорација на скул?

Еден сет на празник од 2 6 -инчни бели извајани смола фигурини - фигури на полици за зајаци за дома - слатко животно пролет и велигденска таблета

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Сет од 2 6-инчни фигурини на бело зајаче е совршен за украсување на вашиот дом за пролет и Велигден Неутралната боја се меша беспрекорно со друг декор и одговара на мноштво стилови на украсување. Создадете Велигденски центар - овие две мали бели зајачиња се одлични како дел од вашата велигденска забава или украси за вечера, и убави како седишта на полица или на која било таблета или мантија. Издлабениот изглед на дрво додава рустикален стил на фарма на овие шармантни фигури на зајаци, идеални за додавање навестување на пролет или лето на вашиот дом за украси, додека чувате разноврсна и модерна палета на бои. Украсете секој простор во затворен простор - овие фигурини на зајаци се одлични за украсување на вашиот дом и канцеларија за пролет и Велигден. Прикажете ги заедно или поставете одделно за персонализиран изглед. Големина : 4,25 "L x 3,00" W x 6. Овој сет од две 6-инчни врежани дрвени буни фигурини е совршено за украсување на вашиот дом за пролет и Велигден.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат