.

.

Библиска инспиративна понуда Ретро тркалезни wallидни плакети Молете се и нека се грижи за метал калај знак Библиски метал wallид знак за кујна спална соба пред тремот

Библиска инспиративна понуда Ретро тркалезни wallидни плакети Молете се и нека се грижи за метал калај знак Библиски метал wallид знак за кујна

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : Големината е 9x9in (23 × 23см) Материјал : Знакот е изработен од висококвалитетен метален алуминиум, кој не е лесно да се 'рѓа. Инсталација и одржување : Страните на металниот знак се изшкуркани за да се спречат кратења. Пред-дупчените дупки се подготвени за лесна инсталација. Се препорачува редовно бришење. Употреба : Метални знаци можат да се користат за украсување на тремови, студија, канцеларии, барови, кафулиња, фарми, ресторани, семејни спални соби, дневни соби, градини, гаражи. Тоа е совршена декорација на wallидна уметност. Прилагодено големо : Ако имате кориснички потреби, ве молиме контактирајте ме во рок од 24 часа по поставувањето на нарачката, во спротивно стилот на слика ќе биде испратен по дифолт. Поддршка на големо. Било какви прашања, контактирајте ме. Големина : 9x9inmaterial : Метал алуминиумски стил : Vintage Advantages : Пред-дупчат дупки, заоблени агли за да се спречат исечени. Процес : УВ директни инјекции : 1. Погодно за разни прилики. Металните знаци можат да се користат како wallидна уметност декорација за училишта, канцеларии, продавници за миленичиња, студија, фарми, куќи за гости, хотели, кафулиња, кафе, бар.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат