.

.

Организатор на предно седиште на алфанкси автомобили Организатор Алкантара Материјал за закани за чанти со чанти со чанти компатибилни со Tesla Model 3/y, пакет од 2

Организатор на предно седиште на алфанкси автомобили Организатор Алкантара Материјал за закани за чанти со чанти со чанти компатибилни со Tesla

DEN 304.00
Залиха
Достапно за нарачка

【Висок квалитет】 Закачалките се изработени од висококвалитетен ABS материјал и Италија Алкантара, тој е мек и удобен со висока издржливост, изгледа многу луксузен и модерен 【Лесно за инсталирање】 Само ставете ги куките на автомобилот на дното на главата, директно во јазот на потпирачот за глава на седиштето и поправете го. 【Функционални】 Овие куки за седишта за автомобили ви помагаат да го претворите потпирачот за глава на вашиот автомобил во удобен организатор и да ги чувате торбите да не се тркалаат околу подот или да се истураат за да ви помогнат да заштедите простор за нозете. 【Без грижа за купување】 Нашите производи ќе претрпат строга инспекција пред да ја напуштат фабриката за да се осигура дека нема проблем во квалитетот. 【Забележете】 Овие куки не одговараат на моделот Tesla Y/3 2022 OCT подоцна, ве молиме проверете ги седиштата на автомобилот пред да набавите. Ви благодариме!. Кука на предното седиште (2 парчиња). 【Висок квалитет】 Закачалките се изработени од висококвалитетен ABS материјал и Италија Алкантара, тој е мек и удобен со висока издржливост, изгледа многу луксузен и модерен. 【Лесно за инсталирање】 Само ставете ги куките на автомобилот на дното на главата, директно во јазот на потпирачот за глава на седиштето и поправете го. 【Функционални】 Овие куки за седишта за автомобили ви помагаат да го претворите потпирачот за глава на вашиот автомобил во удобен организатор и да ги чувате торбите да не се тркалаат околу подот или да се истураат за да ви помогнат да заштедите простор за нозете. 【Без грижа за купување】 Нашите производи ќе претрпат строга инспекција пред да ја напуштат фабриката за да се осигура дека нема проблем во квалитетот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат