.

.

CZDYUF градиент лента праска колк јога костум женски беспрекорен елек висок еластичен фитнес костум

CZDYUF градиент лента праска колк јога костум женски беспрекорен елек висок еластичен фитнес костум

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

0 поудобно допир, истегнете функционална ткаенина Еластична ткаенина со еластичен спандекс со висока пропорција, добра истегнување и силно завиткување. Моќната функција за брзо сушење ве одржува суви и удобни дури и по вежбање со висок интензитет. Прекрасните задникот, линијата на колкот од праска, во комбинација со еластичноста на ткаенината, направете ги задникот повеќе тркалезни и стилски. Тенок се вклопува со тенок фит и рамни шевови со високи ленти за рафинирано, тенок вклопување. 0 поудобно допир, функционална ткаенина за истегнување. Висока-пропорционална еластична ткаенина на спандекс, добра истегнување и силно завиткување. Моќната функција за брзо сушење ве одржува суви и удобни дури и по вежбање со висок интензитет. од ткаенината, направете ги задникот повеќе тркалезни и стилски.slim вклопете со тенок фит и рамни шевови со високи шипки за рафинирано, тенок фит.Материјал : најлон/спандексингредиенти : 75% најлон 25% спандекслининг : Спандксипнични сцени : Фитнес, јога , Пилатес, џогирање и големина : S, M, lpacking Listyoga носат *1 Notesabove е големината на рамнината, завршено рачно мерење (единица CM) Грешка + / - 2 CMDue за време на снимање на време / светлина / мониторна разлика во бојата, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат