.

.

Роза Пенливи Конфети Со Тркалезни Точки 100 Грама Метална Сјајна Фолија Кружни Конфети За Расфрлање На Маса За Забави Свадба Фестивал САМ Декорација

Роза Пенливи Конфети Со Тркалезни Точки 100 Грама Метална Сјајна Фолија Кружни Конфети За Расфрлање На Маса За Забави Свадба

DEN 95.84
Залиха
Достапно за нарачка

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 100 грама метални роза круг точка во облик на конфети Доволна количина за ваша повеќекратна употреба. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од премиум метална хартија, сјаен и пенлив. ГОЛЕМИНА : кругот конфети има дијаметар од 0,75 инчи. ШИРОКА ПРИГОДА : Совршена За свадба, роденденска забава, туш за бебиња, забава за изненадување, новогодишна забава, фестивалски прослави, украси за денот на вљубените. ДРУГА АПЛИКАЦИЈА : Овие конфети кругови се исто така совршени за декорација на кутии за подароци и САМОСТОЈНИ балони за конфети. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 100 грама метални роза круг точка во облик на конфети. Доволна количина за ваша повеќекратна употреба. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од премиум метална хартија, сјаен и пенлив. ГОЛЕМИНА : кругот конфети има дијаметар од 0,75 инчи. ШИРОКА ПРИГОДА : Совршена За свадба, роденденска забава, туш за бебиња, забава за изненадување, новогодишна забава, фестивалски прослави, украси за денот на вљубените. ДРУГА АПЛИКАЦИЈА : Овие конфети кругови се исто така совршени за декорација на кутии за подароци и САМОСТОЈНИ балони за конфети.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат