.

.

Вилерој &засилувач; Бох Црвениот Бостон 11-Оз. Двојно Старомодно Стакло

Вилерој &засилувач; Бох Црвениот Бостон 11-Оз. Двојно Старомодно Стакло

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

ПРЕМИУМ ИЗРАБОТКА Вилерој и Бох е иновативна компанија со извонредна експертиза за дизајн и долга историја која датира повеќе од 270 години. Од плочките на бродот Титаник и Во Тунелот Холандија во Њујорк до серијата садови произведени специјално за ватикан и кралските семејства ? во овој период, брендот Вилерој И Бох остави трајни впечатоци низ целиот свет. Опсегот Одун содржи четири стилски дизајни со сложени пејзажи прикажани во стил на бакарна плоча и грациозни, цветни дезени во елегантна жолта и сива боја. 4 опсези Се Женски, Шеталиштето, Флер и Потера. Овие 4 модели заедно даваат силна модна изјава за да ја облечете вашата маса или да закачите украсни чинии на идот. РУСТИКАЛЕН ТАЛЕНТ. Одун е мало село во она што сега Е Лорен Прованса Од Франција и беше првата керамика поставена од членовите на семејството бох. Вилерој и Бох извонредно мостови минатото, сегашноста и иднината инспирирани од дизајни од крајот на минатиот век. Ова тенџере за кафе е дел од моделот На вилерој И бох Во стилот на земјата Одун Ферме. Има околу 43,75 мл. Изработен од премиум порцелан, тој е безбеден за миење садови и микробранова печка. БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК. Разновидноста и дизајнот на производите вклучуваат се што им е потребно на потрошувачите за да ги направат своите домови поубави : од висококвалитетни домашни додатоци до садови, прибор за јадење и очила. Секој што бара инспиративни подароци сигурно ќе ги најде совршените предмети Во Вилерој И Бох. ПОСЕБНИ МОМЕНТИ ВО ЖИВОТОТ. Како одраз на оваа филозофија, Вилерој И Бох додаваат декоративен допир на своите клиенти? животни средини, комбинирање на страста со експертиза за дизајн и иновативна сила. Од своето основање во 1748 година, компанијата се разви за да стане еден од водечките светски брендови за начин на живот и создава моменти и простори за живеење со најдобра керамика од Поделбите За Бања И Велнес и Јадење И Начин на Живот. ПРЕМИУМ ИЗРАБОТКА. Вилерој и Бох е иновативна компанија со извонредна експертиза за дизајн и долга историја која датира повеќе од 270 години. Од плочките на бродот Титаник и Во Тунелот Холандија во Њујорк до серијата садови произведени специјално за ватикан и кралските семејства ? во овој период, брендот Вилерој И Бох остави трајни впечатоци низ целиот свет. Опсегот Одун содржи четири стилски дизајни со сложени пејзажи прикажани во стил на бакарна плоча и грациозни, цветни дезени во елегантна жолта и сива боја. 4 опсези Се Женски, Шеталиштето, Флер и Потера. Овие 4 модели заедно даваат силна модна изјава за да ја облечете вашата маса или да закачите украсни чинии на идот. РУСТИКАЛЕН ТАЛЕНТ. Одун е мало село во она што сега Е Лорен Прованса Од Франција и беше првата керамика поставена од членовите на семејството бох.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат