.

.

Еднорог Венец Заштитен Јасен Случај За Прекинувач Игра Контролор Зафат Капак Со Држач Симпатична Печатени

Еднорог Венец Заштитен Јасен Случај За Прекинувач Игра Контролор Зафат Капак Со Држач Симпатична Печатени

DEN 440.00
Залиха
Достапно за нарачка

КОМПЈУТЕР Произведено во САД Или Увезено. Јасно Заштитно Тврдо Куќиште-достапно само За Прекинувач, а не За прекинувач лајт. Ве молиме проверете го моделот и големината на вашиот гејмерски уред пред да го купите. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Материјал - сплит 5-парче прекинувач конзола случај направен од компјутер материјал, со 2 зафат капаци + 2 зафат дното школки + домаќин назад случај. Поддршка - задниот случај на симпатична заштитна обвивка со мала заграда за складирање, држач за домаќин со шуплив дизајн, заштита и поддршка и двете, и за играње игри и за заштита на машината. Не Влијае На Полнењето - случајот е дизајниран специјално за вашиот Прекинувач совршено. Куќиштето остава прецизен исечок за да можете да го поставите директно на пристаништето за полнење и ракување со сите контролни копчиња без отстранување на куќиштето. Ефективна заштита - заштитниот случај за конзолата на Прекинувачот е лесен за инсталирање и отстранување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат