.

.

XIRIXX 26 22mm Официјален ист Став Ремени Силиконски Часовник За Garmin Феникс 6X 6 6S Pro 5X 5 5S Плус HR Брзо Ослободување На Рачниот Зглоб

XIRIXX 26 22mm Официјален ист Став Ремени Силиконски Часовник За Garmin Феникс 6X 6 6S Pro 5X 5 5S Плус HR Брзо Ослободување На Рачниот

DEN 345.12
Залиха
Достапно за нарачка

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Специјално дизајниран конектор,лента За зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат