.

.

НОВОЦЕ Држач ЗА Четка ЗА Тоалет Четка За Тоалет И Држач За Четка За Тоалет Лотус Четка За Тоалет Со Долг Држач За Четка За Тоалет За Бања Алатка За Чистење Тоалет Чет

НОВОЦЕ Држач ЗА Четка ЗА Тоалет Четка За Тоалет И Држач За Четка За Тоалет Лотус Четка За Тоалет Со Долг Држач За Четка За Тоалет

DEN 1403.20
Залиха
Достапно за нарачка

Тоалетна четка Четка И Држач За Тоалетна Чинијачетка и држач за Чинија е совршена за чистење и одржување на бањата. Држачот дискретно ја крие четката кога не се користи. Идеален за гостинска бања, мастер бања, канцелариска бања и многу повеќе!. Кога го користите, подигнете ја четката за тоалет и лотосот автоматски ќе се отвори.12 Dx17, 73 H инчи. Чистачот за тоалет ја држи четката содржана и надвор од видното поле,изгледа пријатно за очи. Четка И Држач За Тоалетна Чинијачетка и држач за Чинија е совршена за чистење и одржување на бањата. Држачот дискретно ја крие четката кога не се користи. Идеален за гостинска бања, мастер бања, канцелариска бања и многу повеќе!. Кога го користите, подигнете ја четката за тоалет и лотосот автоматски ќе се отвори.12 Dx17, 73 H инчи. Чистачот за тоалет ја држи четката содржана и надвор од видното поле,изгледа пријатно за очи. Тоалет четкаергономските рачки го олеснуваат чистењето и намалувањето на времето за чистење. Дизајнот на долгата рачка може да спречи валкани раце за време на чистењето, да го направи чистењето на тоалетот поефикасно и лесно. Четка за тоалет со стабилна основа за држач, добра е за вентилација и го одржува основното чистење.Информации за производот име на производ : комплет за четка за тоалет / Држач за Четка За Тоалет / Четка За Тоалет / Четка За Тоалет Со Држач / Четка За Тоалет/ Четка За Тоалет Димензии На Производот : 5.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат