.

.

Лого Магнетрон Елипсовидна Машина, Крос-Тренер Степер Простор Вокер Внатрешна Вежба Велосипед Спортска Опрема Домашна Вежба Велосипед Исклучете Ја Големата Сцен?

Лого Магнетрон Елипсовидна Машина, Крос-Тренер Степер Простор Вокер Внатрешна Вежба Велосипед Спортска Опрема Домашна Вежба Велосипед

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Целосно прилагодлив : отпорот на 32 нивоа може да се прилагоди и може да се избере различен интензитет на тренинг во зависност од физичката конфигурација на поединецотСедиштето може да се прилагоди нагоре и надолу. Контрола на магнетниот замаец : двонасочна контрола неми магнетни замаец, систем за контрола на магнетниот отпор, работи непречено без бучава, без вознемирувачко Движење на семејството или соседите. ЕДНОСТАВЕН МЕТАР : инструмент едноставен, едноставен, лесен за ракување, може да се прикажат јасни податоци за движење време на вежбање, брзина, растојание, калории, пресвртници, отчукувањата на срцето. Научен дизајн : ergономски дизајн, кој е во согласност со темпото на науката, елипсовидна траекторија на телото, намалување на фронталното влијание, заштита од штета и научно коленото. (Произведува сопствена моќ) може да се користи за вежбање на ногата, задникот, колковите, рацете хаифеиси - симулирајте природно движење на одење - позитивно и негативно двонасочно елипсовидно вежбање - пред замаец за зголемување на стабилноста. Целосно прилагодлив : отпорот на 32 нивоа може да се прилагоди и може да се избере различен интензитет на тренинг во зависност од физичката конфигурација на поединецот.Седиштето може да се прилагоди нагоре и надолу. Контрола на магнетниот замаец : двонасочна контрола неми магнетни замаец, систем за контрола на магнетниот отпор, работи непречено без бучава, без вознемирувачко Движење на семејството или соседите. ЕДНОСТАВЕН МЕТАР : инструмент едноставен, едноставен, лесен за ракување, може да се прикажат јасни податоци за движење време на вежбање, брзина, растојание, калории, пресвртници, отчукувањата на срцето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат