.

.

ООК за Iphone 14 Случај Симпатична Виолетова Крава Печатење, Мека Tpu Браник Тенок Шок-Отпорен Камера Заштитен Капак за iPhone 14 6.1 инчи Со Заштитник На Екранот

ООК за Iphone 14 Случај Симпатична Виолетова Крава Печатење, Мека Tpu Браник Тенок Шок-Отпорен Камера Заштитен Капак за iPhone 14 6.1 инчи

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

?●Компатибилен Модел●тенок футрола компатибилен со i Phone 14, вклучете заштитник на galss екранот ?●Уникатен Дизајн Е Дизајниран За Iphone 14 виолетова обвивка школка, симпатична животинска крава печатење/крава шема случај за жени, девојки, дете. ?●Премиум Материјал Е Изработен Од флексибилен И издржлив TPU, тенок и лесен, допирот се чувствува мек, обезбедува мазно и удобно чувство на зафат, го штити вашиот i Phone 14 од отпечатоци од прсти. ?Quoll Protection Q Обезбедува целосна заштита на телото за камерата на i Phone 14. Подигнатите рабови помагаат да се заштитат екранот и камерата од триење на груби површини. И спречување на гребнатини и капки. ?●Совршени Подароци}случајот со карактеристични модерни дизајни е совршен подарок за вашата пријателка, девојки, сопруга. Компатибилен со безжично полнење. ?●Компатибилен Модел●тенок футрола компатибилен со i Phone 14, вклучете заштитник на galss екранот. ?●Уникатен Дизајн Е Дизајниран За Iphone 14 виолетова обвивка школка, симпатична животинска крава печатење/крава шема случај за жени, девојки, дете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат