.

.

Ранец За Патување ТБУОБТ Лесен Лаптоп Секојдневен Ранец За Жени Мажи, Кран Бел Лотус Ретро Стил

Ранец За Патување ТБУОБТ Лесен Лаптоп Секојдневен Ранец За Жени Мажи, Кран Бел Лотус Ретро Стил

DEN 559.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големината на ранецот е 14х10, 2х4, 7 во/35, 5х26х12 см Ранецот е изработен од висококвалитетно платно. Голем капацитет и издржлив. Еден џеб со главен капацитет, 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент, 1 внатрешен џеб. Удобно во рака, прилагодливи ремени за рамо. Празната торба може да стои, а обликот на торбата е цврст. Поради различните екрани на екранот на различни компјутери или мобилни телефони, може да има мала разлика во бојата помеѓу фотографијата и вистинскиот објект, ве молиме разберете. Големината на ранецот е 14х10, 2х4, 7 во/35, 5х26х12 см. Ранецот е изработен од висококвалитетно платно. Голем капацитет и издржлив. Еден џеб со главен капацитет, 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент, 1 внатрешен џеб. Удобно во рака, прилагодливи ремени за рамо. Празната торба може да стои, а обликот на торбата е цврст. Поради различните екрани на екранот на различни компјутери или мобилни телефони, може да има мала разлика во бојата помеѓу фотографијата и вистинскиот објект, ве молиме разберете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат