.

.

Кутија За Складирање На Организаторот На Батерии КФ-Вредност Со Тестер, Водоотпорна Кутија За Складирање Батерии, Држач За Батерии За Батерии За Батерии За Домаќин

Кутија За Складирање На Организаторот На Батерии КФ-Вредност Со Тестер, Водоотпорна Кутија За Складирање Батерии, Држач За Батерии

DEN 415.68
Залиха
Достапно за нарачка

Организатор за складирање батерии ппс пластичниот материјал е тврд, цврст, отпорен на абење, огноотпорен, антиелектричен и има силна ретардација на пламенКуќиштето на батеријата е совршено поставено за да одговара на секоја големина на батеријата,може да биде подобро отпорно на удари и компресивно. Лесно Се Отвора и Затвора. Куќиштето за складирање Батерии со голем капацитет може да складира и заштити голем број батерии. Разумна употреба на предната и задната страна, 230+ батерии од двете страни на кутијата за складирање. Специјално ја Задебеливме Шарката на преносливите контејнери за складирање батерии за да спречиме кршење на кутијата за време на употребата и да го продолжиме времето на употреба на садот за батерии. Доаѓа со тестер кој може да провери дали вашите батерии за еднократна употреба или полнење се уште се добри. Само усогласување на негативните и позитивните страни на батериите на тестерот и можете да го видите резултатот на индикаторот. Организатор за складирање батерии ппс пластичниот материјал е тврд, цврст, отпорен на абење, огноотпорен, антиелектричен и има силна ретардација на пламен.Куќиштето на батеријата е совршено поставено за да одговара на секоја големина на батеријата,може да биде подобро отпорно на удари и компресивно. Лесно Се Отвора и Затвора. Куќиштето за складирање Батерии со голем капацитет може да складира и заштити голем број батерии. Разумна употреба на предната и задната страна, 230+ батерии од двете страни на кутијата за складирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат