.

.

Гсм Железо Светилникот Тематските Виси Ѕвоно

Гсм Железо Светилникот Тематските Виси Ѕвоно

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Мерки 10 " Ч (додадете прибл 5 "за јаже ) х 6. Заврши во нашата популарна кафеава/црна боја. Изработени од леано железо. Не се вклучени завртки за монтирање или хардвер. Мерки 10 " Ч (додадете прибл. 5 "за јаже ) х 6. Заврши во нашата популарна кафеава/црна боја. Изработени од леано железо. Не се вклучени завртки за монтирање или хардвер. Виси Светилникот Тематските Ѕвоно Мерки 10 " Ч (додадете прибл. 5 "за јаже ) х 6.5" W Заврши Во нашата популарна кафеава/црна боја. Изработени од леано железо. Не се вклучени завртки за монтирање или хардвер.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат