.

.

Квалатекс 12615-Клаудбастер-Остров Блу, 5 Нога

Квалатекс 12615-Клаудбастер-Остров Блу, 5 Нога

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Пакување од 1 балони Висококвалитетни балони со хелиум. Биоразградливи балони од латекс. Од Брендот : Квалатекс. Големина : 5 Стапки. Пакување од 1 балони. Висококвалитетни балони со хелиум. Биоразградливи балони од латекс. Од Брендот : Квалатекс. Големина : 5 Стапки. Приближно 5 стапки во дијаметар кога е правилно надуен. Може да се надува со надувувач на хелиум или со воздух со помош на надувувач на воздух.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат