.

.

7 Парчиња 100мм Сува Подлога За Полирање 4 Инчни Дијамантски Влошки За Полирање За Гранитен Мермер Диск За Брусење За Камен ПО ДЕЛОВИ ОД XMEIFEI

7 Парчиња 100мм Сува Подлога За Полирање 4 Инчни Дијамантски Влошки За Полирање За Гранитен Мермер Диск За Брусење За Камен ПО

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Извонредна завршница и сјај на Бетонска Плоча, Бетонски Под Одлична завршница на Подот Од Терацо, Подот Од Травертин, Полирање На Мермерни Подови. Сува полирање без вода. Флексибилно и мазно полирање. Полирање со брза брзина и без гребење. Погоден за различни ВРТЕЖИ во МИНУТА. Извонредна завршница и сјај на Бетонска Плоча, Бетонски Под. Одлична завршница на Подот Од Терацо, Подот Од Травертин, Полирање На Мермерни Подови. Сува полирање без вода. Флексибилно и мазно полирање. Полирање со брза брзина и без гребење. Погоден за различни ВРТЕЖИ во МИНУТА. Работи одлично На Гранит, Кварц, Камења, Бетон, Мермер, Терацо, Травертин, Стакло Полирање Дебелина : 3ммхол : 16ммуза : Суви карактеристики : Тенок, Остар Материјал : Дијамант И Ресинизберете Гриз : #50 #100 #200 #400 #800 #1500 #3000производ прирачник1. Сува полирање без вода 2. Флексибилно и мазно полирање 3. Полирање со брза брзина и без гребење 4. Погоден за различна Примена НА ВРТЕЖИ Во МИНУТА : Нашите влошки за полирање на подот од смола се специјално дизајнирани за полирање на бетон,гранит,мермер,варовник и сите видови камења.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат