.

.

ЗЗББ Професионални Високи Левораки Фризерски Ножици Премиум 5.5 Постави Личност Остри Фризерски Ножици Потенки Ножици За Сечење Заби Луксузна Фризура Алатка За Фр?

ЗЗББ Професионални Високи Левораки Фризерски Ножици Премиум 5.5 Постави Личност Остри Фризерски Ножици Потенки Ножици За Сечење

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете Совршени Ножици За Коса : Професионалните стилисти за коса бараат професионални фризерски ножици Вистинските ножици за коса можат да направат свет на разлика во целокупниот квалитет на вашата фризура. нашите ножици се одличен избор за професионалци. Нашите ножици се многу удобни за употреба од почетници и експерти. Премиум Издржлив материјал : Рачно Изработен Со Висококвалитетен Јапонски Нерѓосувачки Челик. Рачно Изострени рабови за сечење За Непречено И чисто Сечење / Средување На Косата, Брадата и Мустаќите. Супер непречено движење на сечење за рамномерно сечење на косата. (Ве молиме имајте предвид дека ова се левораки ножици). Висококвалитетна Ножица за Сечење Коса : не е лесна за деформација, висока отпорност на корозија и издржлива температура, особено обработка На фалсификување овој производ веќе беше сертифициран од инспектор, завртка прилагодена на најдобра позиција, токму дури и ако често се користи со супериорна издржливост што нема да ги оштети или подели краевите на косата. Разноврсна : Нашите фризерски ножици се совршени за салонски работници, фризери и поединци! Висококвалитетниот нерѓосувачки челик и текстурата завршена со огледало им даваат на ножиците стилски изглед со остар раб за брзо сечење. И се повеќенаменски за сечење коса, потстрижување коса, сечење брада, чешлање мустаќи, чешлање на влакна на лицето итн. Дизајниран За Бербер : ќе ги најдете нашите професионални ножици во салоните низ целата земја. Вие сте во потрага по најудобно, ефикасно смолкнување за да го додадете во вашата алатка за сечење коса, Набавете го денес. Изберете Совршени Ножици За Коса : Професионалните стилисти за коса бараат професионални фризерски ножици. Вистинските ножици за коса можат да направат свет на разлика во целокупниот квалитет на вашата фризура. нашите ножици се одличен избор за професионалци. Нашите ножици се многу удобни за употреба од почетници и експерти. Премиум Издржлив материјал : Рачно Изработен Со Висококвалитетен Јапонски Нерѓосувачки Челик. Рачно Изострени рабови за сечење За Непречено И чисто Сечење / Средување На Косата, Брадата и Мустаќите. Супер непречено движење на сечење за рамномерно сечење на косата. (Ве молиме имајте предвид дека ова се левораки ножици). Висококвалитетна Ножица за Сечење Коса : не е лесна за деформација, висока отпорност на корозија и издржлива температура, особено обработка На фалсификување овој производ веќе беше сертифициран од инспектор, завртка прилагодена на најдобра позиција, токму дури и ако често се користи со супериорна издржливост што нема да ги оштети или подели краевите на косата. Разноврсна : Нашите фризерски ножици се совршени за салонски работници, фризери и поединци! Висококвалитетниот нерѓосувачки челик и текстурата завршена со огледало им даваат на ножиците стилски изглед со остар раб за брзо сечење. И се повеќенаменски за сечење коса, потстрижување коса, сечење брада, чешлање мустаќи, чешлање на влакна на лицето итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат