.

.

Тоалет Четка Силиконски Тоалет Четка Ѕид-Монтирани WC Додатоци Вентилација База Долга Рачка Не Пропушти Агол Јасно Чиста Дома Бања Алатки

Тоалет Четка Силиконски Тоалет Четка Ѕид-Монтирани WC Додатоци Вентилација База Долга Рачка Не Пропушти Агол Јасно Чиста Дома

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Изградена со комерцијална гумена вшмукувачка чаша која обезбедува максимална моќност на паѓање за чистење на цврсти сабо од тоалетна чинија, одводи за туширање и мијалници Држачот за четка за тоалет е изработен од издржлив материјал, издржлив. Држачот за четка за тоалет е погодно место за четка за Тоалет , лесен за пристап. Силна Носивост,основата има силна носивост и не е лесна за навалување. Овој држач за четка за тоалет има мазни линии и цврста структура. Изградена со комерцијална гумена вшмукувачка чаша која обезбедува максимална моќност на паѓање за чистење на цврсти сабо од тоалетна чинија, одводи за туширање и мијалници. Држачот за четка за тоалет е изработен од издржлив материјал, издржлив. Држачот за четка за тоалет е погодно место за четка за Тоалет , лесен за пристап. Силна Носивост,основата има силна носивост и не е лесна за навалување. Овој држач за четка за тоалет има мазни линии и цврста структура. Mrxfnbuilted со комерцијални одделение гума вшмукување чаша која обезбедува максимална нурнува моќ за расчистување на тешки сабо на тоалетна чинија, туш канализација и мијалници.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат