.

.

Внурнрн Прилагодена Розова Сина Леопардска Тоалетна Торба За Жени Мажи Висечка Торба За Шминка Преносна Козметичка Организаторска Торба За Шминка За Патувачки Ба

Внурнрн Прилагодена Розова Сина Леопардска Тоалетна Торба За Жени Мажи Висечка Торба За Шминка Преносна Козметичка Организаторска

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

●Простран Капацитет●постојат две големини за нашата патничка козметичка кеса, големина М (10,83 Л*8,07 Ч*5,51 В инчи) и големина Л (12,6 Л*9,06 Ч*5,71 В инчи) Оваа козметичка кеса вклучува 4 џебови со патент и мрежест џеб, кој е доволно голем за да ги собере вашите неопходни работи за патување со целосна големина, лосиони, шампон, подлога во прав, итн. ●Внатрешен Дизајн●нашите патни торби за багаж содржат повеќе џебови кои го олеснуваат одвојувањето и организирањето на вашите различни предмети. Со дизајнот на внатрешниот главен џеб со еластични ремени, може да ги држи шишињата исправени. Покрај тоа, проѕирните џебови помагаат јасно да се види што се става внатре. `+Лесно За Грабање Нашата висечка тоалетна торба е опремена со метални куки, затоа, лесно можете да го подигнете она што ви треба со закачување на торбата. Уште повеќе, дизајнот на двонасочно затворање на патент го олеснува брзиот пристап до вашите предмети дури и не ја отвори торбата. ●Стилски Дизајн И Практичен Подарок}нашата патничка козметичка торба дизајнирана со одлични дезени, која изгледа доста модерно. Тоа може да биде најпрактичниот и трендовски подарок и за вашите семејства, пријатели и најблиски. ①Прилика е Погодна и за дома и за патување. Компактниот дизајн зазема малку простор во вашиот багаж, кој е лесен за носење. Особено, може да исполни многу барања за складирање, што е одлично за ноќевање, долго патување, туш во теретана, кампување и други активности на отворено. ●Простран Капацитет●постојат две големини за нашата патничка козметичка кеса, големина М (10,83 Л*8,07 Ч*5,51 В инчи) и големина Л (12,6 Л*9,06 Ч*5,71 В инчи). Оваа козметичка кеса вклучува 4 џебови со патент и мрежест џеб, кој е доволно голем за да ги собере вашите неопходни работи за патување со целосна големина, лосиони, шампон, подлога во прав, итн. ●Внатрешен Дизајн●нашите патни торби за багаж содржат повеќе џебови кои го олеснуваат одвојувањето и организирањето на вашите различни предмети. Со дизајнот на внатрешниот главен џеб со еластични ремени, може да ги држи шишињата исправени. Покрај тоа, проѕирните џебови помагаат јасно да се види што се става внатре. `+Лесно За Грабање Нашата висечка тоалетна торба е опремена со метални куки, затоа, лесно можете да го подигнете она што ви треба со закачување на торбата. Уште повеќе, дизајнот на двонасочно затворање на патент го олеснува брзиот пристап до вашите предмети дури и не ја отвори торбата. ●Стилски Дизајн И Практичен Подарок}нашата патничка козметичка торба дизајнирана со одлични дезени, која изгледа доста модерно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат