.

.

2004-05 Детроит Пистонс Карлос Аројо #30 Игра Користи Сина Игра Панталони HWC 3-Игра Користи MLB Панталони

2004-05 Детроит Пистонс Карлос Аројо 30 Игра Користи Сина Игра Панталони HWC 3-Игра Користи MLB Панталони

DEN 3919.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Панталони. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Игра Користи МЛБ Панталони. 2004-05 Детроит Пистонс Карлос Аројо #30 Игра Користи Сина Игра ПАНТАЛОНИ HWC 3 ако производот не е потпишан или не се користи, холограмот нема да биде вклучен карлос аројо сувенири. Филаделфија филис сувенири.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат