.

.

LYLCO 2 Парчиња Заштитна Филмска Заштита На Фаровите На Автомобилот Транспарентна Црна Налепница tpu, За Audi Q3 8U F3 2012-Присутни Rsq3 Sportback 2020 Додатоци

LYLCO 2 Парчиња Заштитна Филмска Заштита На Фаровите На Автомобилот Транспарентна Црна Налепница tpu, За Audi Q3 8U F3 2012-Присутни Rsq3

DEN 696.64
Залиха
Достапно за нарачка

Лесен за инсталирање : 1 Прскајте вода врз светилката и мембраната, 2 Ставете го филмот во правилна положба, 3 Користете подлога за да ја исцедите водата Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични, лесни за расклопување, без оставање лепак. Преносливоста на светлината надминува 95%, без да влијае на оригиналниот извор на светлина и има добра дисипација на топлина и преносливост на светлина. Декорација против гребење, против гребење, издржлива, избегнувајте гребнатини и одржувајте го вашиот автомобил чист. Доколку не сте добри во инсталирањето, ви препорачуваме да побарате професионална инсталација за да избегнете непотребни проблеми. Лесен за инсталирање : 1 Прскајте вода врз светилката и мембраната, 2 Ставете го филмот во правилна положба, 3 Користете подлога за да ја исцедите водата. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични, лесни за расклопување, без оставање лепак. Преносливоста на светлината надминува 95%, без да влијае на оригиналниот извор на светлина и има добра дисипација на топлина и преносливост на светлина. Декорација против гребење, против гребење, издржлива, избегнувајте гребнатини и одржувајте го вашиот автомобил чист.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат