.

.

Нов Лон0167 Јавен Тоалет Избрана Замена Самозатворање сигурна ефикасност Пластична Шарка На Вратата

Нов Лон0167 Јавен Тоалет Избрана Замена Самозатворање сигурна ефикасност Пластична Шарка На Вратата

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Име на производ ( издржлив во употреба) : Шарка На Вратата Од Тоалетот;Монтирана Дупка (најнова технологија) Дијаметар : производ од Висока класа 6мм/ 0,24" Целосно Отворена Беспрекорна Големина : 7,3 x 7,9 неиздвоен x 1,8 см / неповторлив 2,87 "x 3,1" x 0,7 " (L*W*T); Материјал : Пластика. Главната Боја Внимателно избрани : Црна. Нето Тежина совршена : 96гр. содржина на Пакетот совршена во изработка : 1 х уредна Шарка На Вратата од Тоалетот. Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. благодарам! Оваа шарка на Вратата од Тоалетот умерена цена е изработена од пластичен материјал за изработка, лесен за инсталирање. Одлично се препорачува за деловна зграда, хотел и друга јавна врата за тоалет за употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат