.

.

Sdfgh Чанти За Мажи Кожа Машка Чанта за 14 Инчен Лаптоп Актовка Кожа Гласник Торба За Мажи

Sdfgh Чанти За Мажи Кожа Машка Чанта за 14 Инчен Лаптоп Актовка Кожа Гласник Торба За Мажи

DEN 591.84
Залиха
Достапно за нарачка

Кожа Гроздобер Одговара Премиум Хардвер Дебел и Отпорен на Абење. Дното е густо и отпорно на абење, а дното е задебелено, што е поотпорно на абење и издржливо кога се користи. Џеб со патент од задната страна за банкарски картички, документи, карти за качување и други предмети. Магнетна спојка на надворешниот џеб, со магнетна спојка, лесна за употреба. Задебелениот раб е пренослив, удобен во рака, тродимензионален и поудобен за држење. Гроздобер Одговара Премиум Хардвер Дебел и Отпорен на Абење. Дното е густо и отпорно на абење, а дното е задебелено, што е поотпорно на абење и издржливо кога се користи. Џеб со патент од задната страна за банкарски картички, документи, карти за качување и други предмети. Магнетна спојка на надворешниот џеб, со магнетна спојка, лесна за употреба. Задебелениот раб е пренослив, удобен во рака, тродимензионален и поудобен за држење. Гроздобер Одговара Премиум Хардвер Дебел и Отпорен на Абење.Дното е густо и отпорно на абење, а дното е задебелено, што е поотпорно на абење и издржливо кога се користи.Џеб со патент од задната страна за банкарски картички, документи, карти за качување и други предмети.Магнетна спојка на надворешниот џеб, со магнетна спојка, лесна за употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат